Успеси ученика на Реубличким такмичењима у ванредном стању

Датум: 25. April 2020 22:40 Категорија: Новости

У ванредном стању наши ученици су остварили запажене резултате на два Републичка такмичења.

Ученици наше школе, вођени својим наставницима, донели су нам успехе са Републичких такмичења у ванредним условима рада. Веома смо поносни на њих. Захваљујемо се и њиховим родитељима на пруженој техничкој подршци.

На Републичком првенству у истраживачким радовима из предмета енглески језик, Доротеа Удовичић 7/3  освојила је 1.место, а Петра Дидахос 7/3 освојила је 3.место. Честитамо ученицама и наставници Зорани Орта.

На Републичкој Еколошкој олимпијади, Андреа Коларски 8/1 освојила је 1. место, Зорана Цуцуљ 8/1 освојила је 1. место, Милана Цуцуљ 8/1 освојила је 1. место, а Ана Михајловић 8/1 освојила је 2. место. Честитамо ученицама и наставници Наташи Самуилов.