Успех наших ученика на општинском такмичењу из енглеског језика

Датум: 21. Februar 2021 13:18 Категорија: Новости

Наша три ученика осмог разреда су освојила једно ТРЕЋЕ место и две ПОХВАЛЕ на општинском такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА.

На општинском такмичењу из енглеског језика, одржаном 21.02.2021. године у ОШ "Вук Караџић" у Вршцу, наши ученици су постигли следеће резултате:

1. ТРЕЋЕ место и пласман на окружни ниво такмичења остварила је ученица Удовичић Доротеа уз менторски рад предметне наставнице Орта Зоране;
2. ПОХВАЛУ за освојен број бодова (30) је остварио ученик Дошен Андрија уз менторски рад предметне наставнице Ранисављев Милене;
3. ПОХВАЛУ за освојен број бодова (30) је остварио ученик Јовчић Александар уз менторски рад предметне наставнице Орта Зоране.

Нашим ученицима и њиховим предметним наставницама честитамо на постигнутим резултатима и желимо успеха у даљем раду.

Комплетне резултате можете погледати на сајту ОШ "Вук Караџић" путем линка: