НАШИ ОСМАЦИ ОСТВАРИЛИ СУ НАЈБОЉЕ РЕЗУЛТАТЕ НА ЗАВРШНОМ ИСПИТУ У ЈУЖНОБАНАТСКОМ ОКРУГУ

Датум: 02. Jul 2021 14:34 Категорија: Новости

На основу објављеног просека бодова по школама у Јужном Банату, изузетна нам је част да се и ове школске године похвалимо најбољим резултатима ученика наше школе на Завршном испиту.

Резултати ученика на Завршном испиту показују да смо у потпуности остварили стандарде постигнућа наставних предмета и да смо у потпуности остварили постављене индивидуалне циљеве учења.

Резултати су, такође, доказ да наша школа континуирано доприноси бољим образовним постигнућима ученика.

Честитамо ученицима, њиховим родитељима, директорки, наставницима и стручној служби школе!

Резултати ће убудуће школи бити смерница за даљи развој наставе, учења, ученика и свих запослених.