ТАКМИЧЕЊА - 12. и 13. март 2016. године

Датум: 14. Mart 2016 15:44 Категорија: Новости

Наши ученици су на такмичењима 12. и 13. марта 2016. године остварили одличне резултате.

У суботу, 12.3.2016. године, одржано је окружно такмичење из страног језика са кога су се наши ученици пласирали на републичко такмичење, и то:

за енглески језик: Бељин Иванић Софија – VIII2, освојено ДРУГО место, предвођена наставницом Ђуричин Милом;

за немачки језик: Паунов Иван – VIII1, освојено ПРВО место, предвођен наставницом Којић Биљаном.

У суботу, 12.3.2016. године, одржана је општинска смотра рецитатора, са које се ученица Рудинац Теодора – IV3, предвођена учитељицом Буга Лидијом, пласирала на наредни ниво такмичења.

У недељу, 13.3.2016. године, одржано је општинско такмичење из географије на коме су наши ученици, предвођени наставницом Томић Весном, постигли следеће резултате:

Василевски Милица – VII1, ДРУГО место;

Кресе Валентина – VII3, ТРЕЋЕ место;

Симић Маја – VII2, ТРЕЋЕ место.

У недељу, 13.3.2016. године, одржано је општинско такмичење из физике на коме су наши ученици, предвођени наставницом Војичић Сандром, остварили следеће резултате:

Дакић Душан – VI3, ПРВО место;

Жарковић Стефан – VII3, ТРЕЋЕ место;

Миленковић Павле – VII3, ПОХВАЛА.

Свим нашим ученицима и њиховим наставницима честитамо на оствареним резултатима и желимо среће и успеха у даљем раду.