ДЕЧИЈА НЕДЕЉА

Датум: 04. Oktobar 2016 09:34 Категорија: Новости

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА: од 03. до 09. октобра 2016. године.

Од понедељка, 03.10.2016. године, почела је Дечија недеља, а овогодишњи мото гласи НЕЋУ ДА БРИГАМ, ХОЋУ ДА СЕ ИГРАМ!

(Видео материјал можете преузети овде)

За ученике су организоване бројне активности, како на локалном, тако на школском нивоу.
У нашој школи, Дечија недеља је отворена традиционалним вашаром за ученике нижих разреда и чајанком у подне за ученике виших разреда.
Малишани су на вашару продавали своје старе играчке, књиге и рукотворине, а старији ђаци су пили чај у холу школе и слушали музику.

Ученици млађих разреда у уторак имају маскенбал, а очекује их цртање на асфалту, вежбање у центру Милениум, литерарна радионица у Градској библиотеци...
Ученици старијих разреда ће учествовати у шетњи за срећније детињство, коју организује Црвени крст и посетиће изложбу Паја Јовановић у Културном центру.