ХУМАНИТАРНИ ВАШАР

Датум: 08. Oktobar 2021 16:32 Категорија: Новости

Хуманитарни вашар „Моја играчка на болест тачка“ је био веома посећен, на радост наших најмлађих ђака. Ђаци су у среду у фискултурној сали продавали своје играчке, књиге и рукотворине, а сав новац који су зарадили уплатили су девојчици Вањи која болује од мишићне дистрофије.

БИОСКОП У УЧИОНИЦИ

Датум: 07. Oktobar 2021 20:53 Категорија: Новости

У учионице ученика седмог и осмог разреда током Дечије недеље преселио се биоскоп. Ученици су ове године погледали едукативни филм о насиљу, а стручна служба школе је приликом одабира филма водила рачуна о узрасној доби ученика и актуелним проблемима у понашању ученика који се манифестују у школском животу.
Након филма, ђаци су са одељењским старешинама дискутовали о социјално пожељним и социјално непожељним понашањима, као и о утицају садржаја којима су свакодневно изложени, путем телевизора, мобилног телефона или друштвених мрежа, на њихово понашање.

ЧАЈАНКА У УЧИОНИЦИ

Датум: 06. Oktobar 2021 17:50 Категорија: Новости

Током Дечије недеље ђаци петог и шестог разреда са нестрпљењем чекају, сада већ традиционалну, чајанку у школи. Услед епидемиолошке ситуације, ђацима је ове године чајанка уприличена у учионицама, на нивоу одељења.
Ученицису од куће понели своју шољу и филтер кесицу омиљеног чаја, а у школи им је служена врућа вода. Уз чај, у мало другачијој атмосфери, ученици су са одељењским старешином разговарали о дечијим правима.

НА РАДИОНИЦИ У ГРАДСКОМ МУЗЕЈУ

Датум: 06. Oktobar 2021 17:45 Категорија: Новости

Градски музеј „Конкордија“ угостио је ученике 3/2 одељења и учитељицу Милутинку Пејатовић у уторак, 5. октобра. Ученици су обишли овај споменик културе, који је од великог значаја за град Вршац, а потом су учествовали у ликовној радионици „Буди и ти као чика Паја“.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА

Датум: 04. Oktobar 2021 22:29 Категорија: Новости

Дечију недељу обележавамо прве недеље октобра. Овогодишњи мото је "Дете је дете да га волите и разумете". Током Дечије недеље ученици ће учествовати у бројним активностима на школском и градском нивоу, а све активности у први план истичу права детета и важност детета за друштво у целини.

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

Датум: 27. Avgust 2021 12:15 Категорија: Новости

Свечани пријем ЂАКА - ПРВАКА

Датум: 26. Avgust 2021 12:17 Категорија: Новости

Свечани пријем ЂАКА ПРВАКА са прозивком одржаће се по групама у уторак 31.8.2021. године у ТРИ термина:

1. термин од 17,00 часова;

2. термин од 17,45 часова;

3. термин од 18,30 часова

у школском холу у складу са актуелним епидемиолошким мерама.

Родитељи ће добити обавештење путем електронске поште и путем ПТТ-а на кућну адресу о термину доласка на пријем.

Добро дошли!

Дана: 26.8.2021. године, директор: Татјана Јашин - Мојсе

Прочитај

НАШИ ОСМАЦИ ОСТВАРИЛИ СУ НАЈБОЉЕ РЕЗУЛТАТЕ НА ЗАВРШНОМ ИСПИТУ У ЈУЖНОБАНАТСКОМ ОКРУГУ

Датум: 02. Jul 2021 14:34 Категорија: Новости

На основу објављеног просека бодова по школама у Јужном Банату, изузетна нам је част да се и ове школске године похвалимо најбољим резултатима ученика наше школе на Завршном испиту.

ЛЕТЊИ РАСПУСТ ЈЕ ПОЧЕО!

Датум: 23. Jun 2021 15:27 Категорија: Новости

Матеја Радосављевић заузео 1. место на такмичењу

Датум: 19. Jun 2021 14:00 Категорија: Новости

На такмичењу "Брзином до звезда" одржаном у петак 18.6.2021. године у Београду у организацији Српског атлетског савеза наш ученик 4.2 разреда МАТЕЈА РАДОСАВЉЕВИЋ освоји је ПРВО место и златну медаљу у трци у оквиру своје категорије.
Нашем ученику честитамо и желимо пуно успеха у даљем раду у овој атлетској дисциплини.

Снимак трке:

Фото - видео извештај: Бојана Француски.