УСПЕШНО СПРОВЕДЕН ХУМАНИТАРНИ ВАШАР

Датум: 17. Jun 2021 21:02 Категорија: Новости

Хуманитарни вашар, под називом "Моја играчка, на болест тачка!", успешно је реализован данас у дворишту наше школе. Ученици млађих разреда, од којих је потекла иницијатива, доказали су да дете никада није сувише мало да помогне другима и показали су данас хуманост на делу.

Видео прилог ТВ "Банат":

Хуманитарна акција

Датум: 15. Jun 2021 15:35 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и заинтересовани суграђани,
укључите се у нашу хуманитарну акцију куповином ђачких рукотворина, играчака и књига!

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ

Датум: 27. Maj 2021 09:57 Категорија: Новости

Организација образовно - васпитног рада школе од 31. маја до 22. јуна 2021. године.

Историја - ТРЕЋЕ место на републичком такмичењу

Датум: 23. Maj 2021 08:53 Категорија: Новости

Ученица Анђела Зорић 8/3 освојила је ТРЕЋЕ место на републичком такмичењу из историје.
Такмичење је одржано у суботу 22. маја 2021. године у ОШ "Лаза Лазаревић" у Шапцу.
Браво, Анђела!
Ученицу је за такмичење припремала наставница историје, Наташа Павловић Попов.

Поклон нашим ђацима од МШ "Јосиф Маринковић"

Датум: 17. Maj 2021 20:04 Категорија: Новости

Поводом свог Дана школе, Музичка школа „Јосиф Маринковић“ поклонила је концерт нашим најмлађим ђацима у холу школе.
Поштујући епидемиолошке мере, ученици су пола сата уживали у нотама Баха, Моцарта, Чајковског...
Међу младим музичарима, који су јавно наступили пред публиком, било је много ученика наше школе.

НАШИ ВРЕДНИ УЧЕНИЦИ ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ НА ТАКМИЧЕЊЕ РЕПУБЛИЧКОГ НИВОА

Датум: 15. Maj 2021 15:51 Категорија: Новости

Окружно такмичење из историје одржано је у суботу, 15. маја у ОШ " Братство и јединство" у Панчеву.

Анђела Зорић 8/3 освојила је ПРВО место, Андрија Дошен 8/2 освојио је ТРЕЋЕ место,
Угљеша Средић 8/3 освојио је ТРЕЋЕ место.

Веома смо поносни на њих и на наставницу историје, Наташу Павловић Попов. Честитамо им!

У сусрет Ускрсу упућујемо Вам искрену честитку!

Датум: 29. April 2021 15:07 Категорија: Новости

Желимо да празничне дане проведете у миру и добром здрављу.
Ускрс је празник коме се радујемо, уједињени у нади да ће нам донети љубав и нове успехе.

Христос васкрсе!

Ђаци, директорка и колектив ОШ "Младост'" у Вршцу.

НАШИ НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ НА ДАНАШЊИМ ТАКМИЧЕЊИМА

Датум: 25. April 2021 17:39 Категорија: Новости

Ученица Доротеа Удовичић 8/3 је освојила ТРЕЋЕ место на окружном такмичењу из енглеског језика, које је одржано 25. априла у ОШ "Борислав Петров Браца" у Панчеву.
Честитамо ученици и наставници Зорани Орта.

На општинском такмичењу у познавању историје, одржаном 25. априла у ОШ "Ђура Јакшић" у Павлишу, ученици наше школе остварили су следеће резултате:
Анђела Зорић 8/3 је освојила ПРВО место, Андрија Дошен 8/2 је освојио ПРВО место, а Угљеша Средић 8/3 је освојио ДРУГО место.
Честитамо ученицима и наставници Наташи Павловић Попов.

ЧАСОВИ НАШИХ УЧИТЕЉИЦА И НАСТАВНИЦА НА ПРОГРАМУ РТС-а

Датум: 21. April 2021 22:59 Категорија: Новости

Током новембра месеца 2020. године упућен је позив школама од стране Министарства просвете, које имају велике потенцијале у квалитету наставе, и наши учитељи и наставници су се препознали и пружили велики допринос у реализацији снимања часова за образовни програм Радио телевизије Србије.

ПЛАТФОРМА "ЧУВАМ ТЕ"

Датум: 19. April 2021 12:32 Категорија: Новости

Платформа „Чувам те“ је успостављена са циљем координације и јачања интерсекторске сарадње надлежних институција у превенцији и сузбијању насиља, посебно вршњачког насиља.
Истовремено, платформа је и алат који институцијама и грађанима помаже у борби против насиља које се дешава и према запосленима у установама образовања и васпитања.