Ђаци наше школе као статисти у филму о Светозару Милетићу

Датум: 26. Februar 2021 20:22 Категорија: Новости

У суботу, 27. фебруара у 21 час на првом програму РТС-а, биће премијерно приказан филм
"Име  народа" у ком су ђаци наше школе статирали у јесен 2019. године.

Филм прати живот и рад угледног адвоката Светозара Милетића и борбу њега и његових наследника Милице Милетић и Јаше Томића за присаједињење Војводине Краљевини Србији и права српског народа у Аустроугарској.

Прича је испричана кроз визуру Светозареве ћерке, Милице Милетић - Томић.

МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА

Датум: 23. Februar 2021 23:56 Категорија: Новости

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се сваке године, последње среде у фебруару под називом "Дан розих мајица", а циљ је да се промовише толеранција, емпатија и оснажи ненасилно решавање конфликата међу децом.

21. фебруар - МЕЂУНАРОДНИ ДАН МАТЕРЊЕГ ЈЕЗИКА

Датум: 22. Februar 2021 18:23 Категорија: Новости

Међународни дан матерњег језика обележава се сваке године 21. фебруара широм света. Основни циљ је да се подигне свест о значају матерњег језика и мултилингвизма. Овај дан је успостављен од стране УНЕСКО-а и обележава се редовно од 2000. године.

Успех наших ученика на општинском такмичењу из енглеског језика

Датум: 21. Februar 2021 13:18 Категорија: Новости

Наша три ученика осмог разреда су освојила једно ТРЕЋЕ место и две ПОХВАЛЕ на општинском такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА.

У СУСРЕТ ДАНУ ДРЖАВНОСТИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ, СРЕТЕЊУ

Датум: 11. Februar 2021 13:02 Категорија: Новости

Кроз наставни рад и ваннаставне активности подстичемо лични, професионални и социјални развој ученика. Презентацију је урадила ученица осмог разреда, Ива Степановић уз подршку наставнице историје, Наташе Павловић Попов.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 10. Februar 2021 10:54 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље.

РАСПОРЕД ПИСАНИХ ПРОВЕРА ЗНАЊА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ

Датум: 10. Februar 2021 10:43 Категорија: Новости

Распоред писаних провера знања у другом полугодишту школске 2020/21. године за други циклус основног образовања и васпитања у ОШ "Младост".

БЕСПЛАТНИ УЏБЕНИЦИ ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

Датум: 02. Februar 2021 14:37 Категорија: Новости

Бесплатни уџбеници за школску 2021/22. годину - остваривање права родитеља и других законских заступника деце.

ОРГАНИЗАЦИЈА НЕПОСРЕДНОГ НАСТАВНОГ РАДА ОД ФЕБРУАРА 2021. ГОДИНЕ

Датум: 28. Januar 2021 12:50 Категорија: Новости

У сусрет САВИНДАНУ

Датум: 22. Januar 2021 18:09 Категорија: Новости

Аудио-визуелна честитка.

Драги ђаци и сви други заинтересовани за богаћење знања,
сачинили смо за вас аудио-визуелни квиз поводом школске славе -  Дана Светог Саве, као примерену замену за активности у школи, које ове године нисмо у могућности да спроведемо.