Распоред наставе са канала РТС и РТС "Планета"

Распоред часова са канала РТС-а  је подељен по разредима. Приступите распореду путем истакнутих линкова за сваки разред.

За први циклус образовања (од 1. до 4. разреда) сви образовни садржаји се емитују путем мултимедијске платформе РТС Планета, а доступни су и преузимањем бесплатне апликације "RTS Moja škola" за мобилне телефоне и таблете, затим на сајту РТС-а и на веб страници mojaskola.rtsplaneta.rs.

За други циклус образовања (од 5. до 8. разреда) садржаји се емитују на ТВ каналу РТС 3, а доступни су и преузимањем бесплатне апликације "RTS Moja škola" за мобилне телефоне и таблете, затим на сајту РТС-а и на веб страници mojaskola.rtsplaneta.rs.

На РТС Планети сви заинтересовани ученици, родитељи и наставници могу накнадно да погледају наставне садржаје које су пропустили.

1. разред

2. разред