РАДИОНИЦАМА ОБЕЛЕЖЕН ДАН ШКОЛЕ

Датум: 27. Maj 2022 15:31 Категорија: Новости

У четвртак 26.5. прославили смо 26. рођендан наше школе.
У жељи да ученицима овај дан буде посебан, припремили смо им пакет радионица.

Савремени облик групног рада имао је циљ да се ученици сличних интересовања окупе око заједничке теме и да активно учествују у планираним активностима.
Креативним техникама подстакли смо ученике на нове начине размишљања, а стечена знања могу применити на даље учење и развој.
Ученици првог и другог разреда у школском дворишту су на ВАШАРУ продавали старе играчке, књиге и рукотворине.
Учитељице Светлана Николић, Весна Егерић, Јулијана Мочник, Гордана Којић, Вера Рајић и Лидија Буга.
Ученици трећег и четвртог разреда учествовали су у креативној радионици ЦВЕТНА БАШТА на којој су правили цветове од папира и њима украсили хол школе.
Учитељице Кристина Михајловић, Мила Пејатовић, Гордана Обреновић, Наташа Сретеновић, Александра Милићевић и Јасмина Дудић Остојић.
Радионицу СРПСКИ ЈЕЗИК водиле су наставнице Јадранка Ћулум и Даниела Радосав Николић.
Радионицу СТРАНИ ЈЕЗИЦИ водиле су наставнице Биљана Којић, Зорана Орта, Маја Никић и Анита Ђурић Стојков.
Радионицу МАТЕМАТИКА водиле су наставнице Дарја Беровић и Стефана Србин.
Радионицу ГЕОГРАФИЈА И ИСТОРИЈА водиле су наставнице Весна Томић и Наташа Павловић Попов.
Радионицу ИНФОРМАТИКА И ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА водили су наставници Драган Владислав и Александар Рељин.
Радионицу ПОЛИГОН водили су наставници Синиша Рудић и Илија Михајловић.
Радионицу БИОЛОГИЈА, ФИЗИКА И ХЕМИЈА водили су наставници Наташа Самуилов, Марко Косовић и Виолета Керкез.
Радионицу МУЗИЧКО И ЛИКОВНО водиле су наставнице Мариана Париповић и Мелинда Барна Петровић.