НАШИ НАЈУСПЕШНИЈИ ЂАЦИ У ГРАДСКОЈ КУЋИ

Датум: 03. Jul 2022 11:58 Категорија: Новости

Град Вршац је у петак 1.7.2022. године уприличио свечаност за ученике који су остварили резултате на такмичењима републичког нивоа у текућој школској години.
Нашу школу представиле су Ленка Милојчић 8/2, са првим местом на републичком такмичењу из биологије и Ђак генерације у школској 2021/22. години и Милица Рајков 8/2, са првим местом на републичком и трећим местом на међународном такмичењу Исраживачки радови, област историја.
Ученице су за такмичења припремале наставница биологије, Наташа Самуилов и наставница историје, Наташа Павловић Попов.
Поносни смо на њихове успехе и што су на овој свечаности представиле нашу школу и додатни рад са даровитим ученицима, којем се сваке школске године посебно посвећујемо!