РЕАЛИЗОВАН ХУМАНИТАРНИ ВАШАР

Датум: 04. Oktobar 2023 13:04 Категорија: Новости

Хуманитарни вашар „Моја играчка, на болест тачка“ у ОШ „Младост“ је био веома посећен и успешан. Ученици млађих разреда и њихове учитељице су задовољни данашњом продајом, као и гости из Пољопривредне школе, деца из удружења „Отворено срце света“ и корисници Саветовавилшта за младе. Поред бројних купаца, вашар су посетили чланица градског већа за социјалну политику, Маја Ристић Лазетић, члан градског већа за образовање, Мирослав Лепир и Марио Опричић испред кабинета градоначелнице. Такође, на позив школе одазвали су се бака и дека једногодишњег дечака, Вука Спремо, коме су ђаци посветили данашњу,  хуманитарну манифестацију.

Прилог ТВ "Банат"

Активности првог дана Дечије недеље

Датум: 02. Oktobar 2023 21:32 Категорија: Новости

Овогодишњу Дечију недељу, чији је мото “Велико срце деце Србије”, традиционално смо отворили чајанком у дворишту школе и биоскопом у школи.

ДЕЧЈА НЕДЕЉА У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 28. Septembar 2023 12:22 Категорија: Новости

МЕЂУНАРОДНИ ДАН МИРА

Датум: 24. Septembar 2023 19:30 Категорија: Новости

У суботу 23.09.2023. године одржана је креативна радионица поводом Међународног дана мира. У радионици су учествовали ученици који похађају Румунски језик са елементима националне културе, вођени наставницом румунског језика, Наталиом Стан. Ђаци су јатом белих голубова, на двојезичном плакату, послали снажну поруку свету да у миру треба живети и славити га!

НА ПРАГУ 01. СЕПТЕМБРА И НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Датум: 31. Avgust 2023 14:39 Категорија: Новости

Драги наши ученици и родитељи,

свима вама желимо срећан и успешан почетак школске 2023/24. године у нади да ћемо, као и до сада, заједнички учити и радити на усвајању нових знања и вештина на опште заједничко задовољство.
Добро нам дошли!

Колектив школе.

Писма министарке провете првацима, ученицима и запосленима у школама.

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЂАКА - ПРВАКА

Датум: 11. Avgust 2023 13:46 Категорија: Новости

Поштовани родитељи наших будућих ђака - првака,

свечани пријем ђака - првака биће одржан у четвртак 31.8.2023. године са почетком од 17,00 часова у велелпном школском холу.

Чекамо вас са нестрпљењем.

ЛЕТЊИ РАСПУСТ

Датум: 27. Jun 2023 20:37 Категорија: Новости

МАТУРСКО ВЕЧЕ

Датум: 12. Jun 2023 06:58 Категорија: Новости

Распоред припремне наставе за ученике 8. разреда

Датум: 05. Jun 2023 17:23 Категорија: Новости

Резултати међународног истраживања PIRLS 2021

Датум: 17. Maj 2023 13:24 Категорија: Новости

Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања је објавио коначне разултате међународног истраживања читалачке писмености ученика четвртих разреда под називом "PIRLS 2021", којим су били обухваћени ученици 4. разреда наше школе.

Постигнућима ученика 4. разреда из Републике Србије на тестовима у овом истраживању можемо бити задовољни, како показују финални резултати, што доказује добру праксу досадашњег образовно - васпитног рада у нашој земљи.