УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТИ НА "РАЗМЕНИ УЧЕНИКА"

Датум: 07. Februar 2018 12:47 Категорија: Новости

Ученички парламент у програму „Размена ученика“ са ОШ "Вук Караџић".

Ученички парламенти ОШ „Младост“ и ОШ „Вук Караџић“, по четврти пут у последње четири године, реализују програм под називом „Размена ученика“ у периоду од понедељка до среде, 05. – 07. фербруара 2018. године.

Циљ програма је упознавање са вршњацима, животом и радом школе кроз дружење и наставу.

У размени учествују по два ученика из одељења VII и VIII разреда, представника у Уч. парламенту или предложена од стране одељенске заједнице. Током три дана ће сваки ученик имати прилику да буде у по једном одељењу свог разреда према следећем моделу (индекси одељења су у ОШ „Младост“ бројеви, а у ОШ „Вук Караџић“ слова азбуке):

понедељак

уторак

VIIа - VII1

VIIа – VII2

VIIа – VII3

VIIб - VII2

VIIб - VII3

VIIб - VII1

VIIв - VII3

VIIв – VII1

VIIв – VII2

VIIIа - VIII1

VIIIа – VIII2

VIIIа – VIII3

VIIIб - VIII2

VIIIб – VIII3

VIIIб – VIII1

VIIIв - VIII3

VIIIв – VIII1

VIIIв – VIII2

Ученици су током ова три дана ослобођени наставе у матичној школи и обавезни да:

- донесу уџбенике и прибор за часове према распореду ОШ „Младост“, односно, ОШ „Вук Караџић“;

- присуствују најављеној писменој провери у матичној школи.

Распоред смене по школама у фебруару:

ОШ „Младост“

ОШ „Вук Караџић“

Преподневна

Послеподневна

За праћење реализације програма задужени су координатори.

Након завршетка програма, планиран је заједнички састанак парламената и сачињавање паноа на тему „Утисци о школи“. Панои ће садржати мноштво корисних информација, које ће свака школа моћи да употреби за самовредновање рада и планирање унапређења рада за потребне области.