Хуманитарна акција

Датум: 15. Jun 2021 15:35 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и заинтересовани суграђани,
укључите се у нашу хуманитарну акцију куповином ђачких рукотворина, играчака и књига!

Aктив учитељица ОШ "Младост" са својим ђацима организује хуманитарну акцију под називом "Моја играчка, на болест тачка“, на којој ће продавати своје рукотворине, књиге и играчке, а сав приход уплатити за децу, којој је потребно лечење од ретких болести.

Свих 250 ђака од првог до четвртог разреда поставиће продајну изложбу својих рукотворина дуж травнате површине у школском дворишту у складу са епидемиолошким мерама.

Заинтересованим посетиоцима и купцима биће широм отворена врата нашег школског дворишта.

Позивамо све родитеље и остале суграђане да дођу у четвртак 17.6.2021. године од 12,30 до 14,55 часова у школско двориште ОШ "Младост" и симболичном куповином подрже хуманитарну акцију наших ђака и њихових учитељица јер ћемо прикупљеним новчаним средствима заједно помоћи здравом детињству онима којима је то заиста потребно.

ОЧЕКУЈЕМО ВАС!