Стручно усавршавање наставника и стручних сарадника

Датум: 03. Decembar 2015 22:14 Категорија: Достигнућа

У суботу и недељу, 28. и 29.11.2015. године, у нашој школи одржан је дводневни семинар под називом „Meдијација – као начин решавања конфликата међу актерима школског живота“ аутора и реализатора Милице Б. Кочиш и Јована Кочиша. Овај програм је акредитован од стране Завода за унапређивање образовања и васпитања под каталошким бројем 84.

Присутни учитељи, наставници и стручни сарадници су унапредили своја знања у оквиру: комуникације, вештина решавања конфликата, преговарања и медијације. Осим на одобреним програмима и стручним скуповима запослени у ОШ „Младост“ континуирано унапређују своја знања и вештине кроз стручно усавршавање у оквиру развојних активности школе, која су дефинисана Правилником  о стручном усавршавању наставника, васпитача и стручних сарадника („Сл. Гласник РС – Просветни гласник“ бр. 86/2015).
Најснажнији утисак оставила је практична радионица у којој су учесници приказали своја знања и вештине, а истовремено се и добро забавили.