РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА НА ОКРУЖНОМ НИВОУ

Датум: 05. April 2016 12:10 Категорија: Новости

Успеси ученика и наставника на такмичењима се настављају.

На окружном такмичењу из географије, које је одржано 2.04.2016. године у ОШ „Бранко Радичевић“ у Панчеву, ученица Милица Василевски 7/1 освојила је прво место и пласман на републичко такмичење.

Честитамо ученици и наставници географије, Весни Томић.

На окружном такмичењу у познавању књижевности, под називом „Књижевна олимпијада“, које је одржано 2.04.2016. године у ОШ „Свети Сава“ у Панчеву, наше ученице су оствариле запажене резултате:

Анђела Николић 7/1 - друго место и пласман на републичко такмичење

Сара Попов 7/1 - друго место

Валентина Кресе 7/3 - друго место.

Честитамо ученицама и наставници Даниели Радосав Николић.

На окружном такмичењу из српског језика, које је одржано 3.04.2016.године у ОШ „Стевица Јовановић“ у Панчеву, ученица Ивана Галоња 7/3 освојила је друго место и пласман на републичко такмичење.

Честитамо ученици и наставници Јадранки Ћулум.

На окружном такмичењу из хемије, које је одржано 3.04.2016. године у Хемијско-медицинској школи у Вршцу, ученица Милица Василевски освојила је друго место и пласман на републичко такмичење.

Честитамо ученици и наставници Виолети Керкез.