ЗАЈЕДНО МОЖЕМО ПРОМЕНИТИ СВЕТ

Датум: 29. Jun 2016 12:09 Категорија: Новости

Празници са собом носе ведрину, осмех и љубав најближих.То је и време даривања.Нажалост, нису сва деца у прилици да им родитељи и најмилији дарују поклоне. За то су се побринули ученици шестих разреда наше школе који су покренули  дивну акцију и сакупили међу собом лепе поклоне: одећу,књиге,школски прибор,играчке...

Украшени пакетићи уручени су деци из Удружења „Отворено срце“ као и деци из сиромашних породица поводом Дана особа са инвалидитетом 5.12.2015. у ОШ „Младост“.
     Било је то још једно лепо дружење у нашој школи.
Уз пригодан музичко-поетски програм деца су показала колико одрастање може бити лепо. На литерарном и ликовном конкурсу под називом „Заједно можемо променити свет“ ученици наше школе освојили су прво место,а то је доказ колико волимо друге око нас.
     Свет , заиста, може бити лепши и бољи ако једни другима поклањамо љубав и разумевање.
     Ширимо осмех и љубав заједно!