Запажен успех наших ученика на општинском такмичењу из енглеског језика

Датум: 06. Mart 2022 20:50 Категорија: Новости

На општинском такмичењу у знању енглеског језика, одржаном 05.3.2022. године, наши ученици, предвођени предметном наставницом Миленом Радојичић, постигли су запажене резултате:

Арсеније Кнежевић - VIII1 , ДРУГА награда;
Јана Лазарој - VIII2, ДРУГА награда;
Тара Ерор - VIII2, ДРУГА награда;
Анђела Стаменковић - VIII2, ТРЕЋА награда;
Милица Рајков - VIII2, Похвала.
Награђени ученици су остварили пласман на окружни ниво такмичења.

Нашим ученицима и њиховој наставници честитамо на оствареним резултатима и желимо успеха у даљем учењу и раду.

Успех наших ученика на општинском такмичењу у ШАХУ

Датум: 28. Februar 2022 20:47 Категорија: Новости

У суботу 26.02.2022. године у сали "Хемијско - медицинске школе" у Вршцу одржано је општинско такмичење у ШАХУ за ученике основних школа.
Наши ученици су остварили запажене резултате у појединачној конкуренцији у својим категоријама (разред/ пол):

1. место
Хабибовић Максим -  I/3 разред;
Ивановић Ђурђа - II/1 разред;
Ђокић Урош - III/2 разред;

2. место
Живић Богдан - III/2 разред;
Ивановић Балша - IV/2 разред;
Везмар Николина - IV2 разред;

3. место
Ђурић Андреј - II/1 разред.

Награђеним ученицима честитамо и желимо успеха у учењу и даљем раду на овој древној вештини.

Наши ученици на општинском такмичењу из српског језика и језичке културе

Датум: 27. Februar 2022 11:24 Категорија: Новости

У суботу 26.02.2022. године одржано је општинско такмичење из СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ на коме су наши ученици, уз менторски рад предметне наставнице Даниеле Радосав Николић, остварили следеће резултате:
Софија Ђан, V-2 разред,  ДРУГО место;
Матеја Остојић, V-3 разред, ДРУГО место;
Александар Дашић, V-2 разред, ТРЕЋЕ место.
Награђеним ученицима и њиховој наставници честитамо и желимо успеха у даљем раду и учењу.

ЗАСАДИ ДРВО - наши ученици у пројекту

Датум: 25. Februar 2022 15:27 Категорија: Новости

Пројекту ЗАСАДИ ДРВО прикључили су се ученици наше школе.

Резултат наших ученика на КЊИЖЕВНОЈ ОЛИМПИЈАДИ

Датум: 22. Februar 2022 09:24 Категорија: Новости

У суботу 19.02.2022. године одржана је такмичење из Српског језика под називом: "Књижевна олимпијада" на коме је наша ученица VII2 разреда, Маша Василевски, предвођена предметном наставницом Даниелом Радосав Николић, освојила ТРЕЋЕ место, као и наш ученик VIII2 разреда, Александар Јанковић, предвођен предметном наставницом Јадранком Ћулум, освојио ТРЕЋЕ место.
Нашим ученицима и њиховим наставницама честитамо на постигнутом резултату и желимо успеха у учењу и раду.

ТРЕЋЕ место на "10. ВРШАЧКОМ БЕЛОМ КРОСУ"

Датум: 21. Februar 2022 12:49 Категорија: Новости

На атлетској манифестацији под називом: "10. ВРШАЧКИ БЕЛИ КРОС" одржаној у недељу 20.02.2022. године наш ученик IV2 разреда, Војин Витомировић, освојио је ТРЕЋЕ место у категорији "Трка на 300 метара за дечаке 2011/12. годишта".
Нашем ученику честитамо на постигнутом резултату и желимо успеха у учењу и овој спортској дисциплини.

Општинско такмичење из математике

Датум: 20. Februar 2022 17:15 Категорија: Новости

У недељу 20.02.2022. године одржано је општинско такмичење из математике на коме је наш ученик Вук Радовић - IV2, предвођен учитељицом Александром Милићевић, освојио ТРЕЋЕ место.
Нашем ученику и његовој учитељици честитамо на постигнутом резултату и желимо успеха у даљем учењу и раду.

Организација рада након Сретењског распуста

Датум: 18. Februar 2022 15:37 Категорија: Новости

СРЕТЕЊЕ - Дан државости Републике Србије

Датум: 14. Februar 2022 10:54 Категорија: Новости

15. фебруара обележавамо национални празник Републике Србије, Сретење – Дан државности Србије.

Обележава се 15. и 16. фебруара у спомен на 15. фебруар 1804. године када је у Орашцу, под Карађорђевим вођством, донета одлука о почетку оружаног устанка против отоманске власти (Први српски устанак). Такође, неизбежан и 15. фебруар 1835. године, када је на скупштини у Крагујевцу донет први устав у нашој историји – Устав Кнежевине Србије, нама познат као Сретењски устав.

Сретењски распуст за ученике од 14. до 18. фебруара 2022. године

Датум: 11. Februar 2022 13:01 Категорија: Новости

Према изменама и допунама календара рада у периоду од 14. до 18.02.2022. године,
због неповољне епидемиолошке ситуације обустављамо наставни рад, а ученике упућујемо на Сретењски распуст.

Први наставни дан биће понедељак 21.02.2022. године,
а о наставном моделу по коме ће се одвијати настава
благовремено ћемо обавестити све актере школског живота.