Завршетак првог и почетак другог полугодишта школске 2022/23. године

Датум: 23. Decembar 2022 09:47 Категорија: Новости

Према Годишњем плану рада, петак 23.12.2022. године је последњи наставни дан 1. полугодишта када ученици добијају Ђачке књижице са закључним оценама за прво полугодиште школске 2022/23. године.

Зимски распуст за ученике почиње од суботе 24.12.2022. године и траје д недеље 15.01.2023. године.

Први наставни дан у другом полугдишту је понедељак 16.01.2023. године, када ћемо извршити промену смене - први, трећи, пети и седми разред реализоваће наставу у преподневној смени, а други, четврти, шести и осми разред у послеподневној смени.

Свим ученицима и њиховим родитељима честитам предстојеће БОЖИЋНЕ и НОВОГОДИШЊЕ празнике и желим да се добро одморе и корисно испуне време током зимског распуста и припреме за почетак другог полугодишта.

Директор:
                                                                                       Татјана Јашин - Мојсе