РАДИОНИЦА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 26. Novembar 2022 11:15 Категорија: Новости

У петак 25.11. 2022. године били смо домаћини радионице из енглеског језика.
Тема радионице је била Escape room под називом THE LOST MUMMY.
Радионицом је обухваћено око 110 ђака узраста од 5.-8. разреда.
Организатор радионице била је издавачка кућа English book у сарадњи са туристичком агенцијом White eagle office.

СВЕЧАНОСТ ЗА БАКЕ И ДЕКЕ

Датум: 25. Novembar 2022 11:49 Категорија: Новости

Месец октобар има посебан значај за баке и деке широм света.
Наши ђаци четвртог разреда и њихове учитељице су овог октобра приредили свечаност у школи на коју су позвали своје баке и деке.

ДЕЧЈА НЕДЕЉА од 03. до 09. октобра 2022. године

Датум: 25. Septembar 2022 21:14 Категорија: Новости

Мото овогодишње ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ је: "ШТА ДЕТЕТУ ТРЕБА ДА РАСТЕ ДО НЕБА!?"
Програм ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ је сачинила организација "Пријатељи деце Србије" по одобрењу
Министарства за бригу о породици и демографију.

ЗАМЕЊЕН ПАРКЕТ У ФИСКУЛТУРНОЈ САЛИ

Датум: 02. Septembar 2022 10:39 Категорија: Новости

У ОШ “ Младост “ у Вршцу током летњег распуста завршена је замена паркета у фискултуној сали коју је извела група понуђача “ Расинг “ ДОО из Вршца и “ Musculus “ ДОО из Београда чија је понуда изабрана у поступку јавне набавке у складу са Законом о јавним набавкама. Финансирање извођења ових радова у укупном износу од 6.204.600,00 динара обезбеђено је учешћем школе на Конкурсу за изградњу, одржавање и опремање спортскох објеката у АП Војводини у 2021. години расписаном од стране Покрајинског секретаријата за спорт и омладину из Новог Сада и то износ од 2.600.000,00 динара, док је преостали износ од 3.604.600,00 динара обезбеђен из средстава буџета Града Вршца.